All CBP events
(UKR) Навчальний курс
(UKR) RECRUITMENT:BePRO
(UKR) Набір відкритий. Бронюй місце в групі!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Course program
(UKR) Портрет рекрутера. Особливості та вигоди професії
(UKR) Роль рекрутера. Компетенції рекрутера - професійні, особистісні. EQ - те, що дійсно важливо. Персональний бренд.
(UKR) Як і де шукати кандидатів? Канали та методи пошуку
(UKR) Цикл рекрутингу. Direct Search. General Recruitment. Mass Recruitment. Graduate Recruitment. Headhunting. Види джерел. Тенденції та тренди. Пасивний пошук. Активний пошук. Карта пошуку. Легенда. Активні дії. Конфіденційний пошук. Складні вакансії. Гласні та негласні рекомендації.
(UKR) Профіль вакансії - успіх закритої вакансії
(UKR) Прийом вимог. Формування профілю вакансії. HARD і SOFT - вплив на профіль посади. Поведінкові компетенції та очікування від посади - ефективний профіль. Система рекрутменту - зони відповідальності, прийняття рішень, етапи.
(UKR) Автоматизація в рекрутменті. Як прискорити процес підбору?
(UKR) Джерело та пошуку кандидатів. Тенденції та тренди. Пасивний пошук. Активний пошук. Пошук в соціальних мережах. Карта пошуку. Легенда. Конфіденційний пошук. Складні вакансії. Види рекомендації. Робота з зовнішнім провайдером
(UKR) Інструменти оцінки в рекрутменті. Озброюємося кращими! 
(UKR) Відбір резюме. Фішки, особливості. Телефонне інтерв'ю. Важливість первинного відбору кандидата. Види особистого інтерв'ю. Види та форми питань. Обережно - пастки! Прийоми й підказки. Skype інтерв'ю. Тести. Ассессмент. Як зрозуміти, що кандидат каже неправду? Мотивація та цінності кандидата. Оцінка поведінки.
(UKR) HR-аналітика та метрики. Що міряємо і для чого?
(UKR) HR аналітика - успіх майбутнього Аналітика людських ресурсів - що це і як це працює? Які види аналізу в HR виділяємо та їх суть? Приклади кейсів, коли HR аналітика корисна. HR метрики - 14 прикладів метрик HR Що таке метрика, як порахувати, де взяти дані? Приклади метрик і розрахунків по галузях HR. Вправи з аналізу метрик і dashboards Метрики в рекрутменте. Що потрібно знати рекрутеру про цифри? Приклади метрик і розрахунків в рекрутменті. Розрахунок основних показників й аналіз драйверів.
(UKR) Адаптація персоналу. Як зробити так, що б кандидат став співробітником?
(UKR) Ухвалення рішення по кандидату. Презентація кандидата замовникові. Зворотній зв'язок кандидату. Формування оффера. Продаж пропозиції кандидату. Робота з контроффером. Створення програми адаптації. Точки контролю в період адаптації.
(UKR) Правильний нетворкінг - закрита вакансія
(UKR) Навички ділового спілкування в рекрутменті. Особливості та секрети. Ділове листування. Ораторська майстерність в роботі з кандидатами.
(UKR) Бренд роботодавця VS Особистий бренд рекрутера
(UKR) Що таке Employer Branding? Внутрішній, зовнішній HR-brand: інструменти, канали. Точки контакту рекрутера з брендом роботодавця. Особистий бренд рекрутера: що це і навіщо? Правила побудови особистого бренду рекрутера. Різниця між особистим брендом і репутацією. Як підібрати контент, щоб збільшити шанси рекрутера на пошук тих, хто нам потрібен? Як успішний персональний бренд рекрутера підвищує ефективність роботи? Робота з негативом і «темна сторона» особистого брендингу. Головні помилки при побудові особистого бренду рекрутера і бренду роботодавця. Тренди employer branding 2019.
(UKR) Діджитал в рекрутменті. Майбутнє настало
(UKR) Причини та цілі використання діджитал інструментів в рекрутменті. Рекрутинг + марктетинг = сучасний рекрутинг. Стандартні канали пошуку VS альтернативні: способи залучення фахівців за допомогою маркетингових інструментів. Зони відповідальності HR / рекрутера VS відділ маркетингу Employee experience at employee journey: що це таке, як поліпшити? Креативні тексти та дизайн вакансій.
(UKR) Побудова кар'єри. Через терни до зірок
(UKR) Кар'єра - як проект. Етапи планування кар'єри. Методи оцінки себе, як кандидата. Принципи побудови кар'єри. Помилки на кар'єрних сходах. Розвиток кар'єри. Тенденції ринку. JOB майбутнього. Компетенції 2025 External and internal.
(UKR) Сертифікація
(UKR) Захист проектної роботи. Оцінка професійних компетенцій. Індивідуальна коуч-сесія. Кар'єрне консультування. Тест Predictive Index. Сертифікація.
Trainers
(UKR) Олена Душина
(UKR) Понад 10 років досвіду
(UKR) Анна Хітрік
(UKR) Понад 11 років досвіду
(UKR) Світлана Самбора
(UKR) Понад 13 років досвіду
(UKR) Марія Галак
(UKR) Понад 11 років досвіду
(UKR) Надія Трофименко
(UKR) Понад 10 років досвіду
(UKR) Наталія Бондар
(UKR) Понад 4 роки досвіду
(UKR) RECRUITMENT:BePRO
11
(UKR) модулів
(UKR) Ти будеш експертом
39
(UKR) годин
(UKR) 2 рази на тиждень
50
50
(UKR) 50% практики 50% теорії
Learning format
(UKR) 50% практики
(UKR) 50% теорії
(UKR) Робота в парах і групах
(UKR) Командні обговорення
Who is this course for?
(UKR) HR-спеціалісти
(UKR) Рекрутери
(UKR) Після закінчення курсу ти отримаєш сертифікат, який підтвердить твої знання.
(UKR) RECRUITMENT:BePRO
(UKR) Вартість курсу 12 000 грн
Our contacts
04116, Kiev, st. Starokievskaya, 10 G, building B BC Vector, 4th floor, 408 office