Наші послуги

Аутсорсинг персоналу

Аутсорсинг персоналу як бізнес рішення найбільш ефективний для територіально розподілених підприємств та компаній, чия продукція користується сезонним попитом. Аутсорсинг персоналу – послуга, яка дозволяє залучити на лімітований проміжок часу додатковий персонал для роботи. 

Аутсорсинг персоналу – послуга, яка дозволяє короткостроково залучати співробітників інших компаній для роботи на власних об’єктах. Подібні рішення особливо корисні для бізнесу в період високого сезону, запуску нових проектів. Consult Business Partner надає послугу аутсорсингу персоналу у всіх містах Україні. Працюючи в форматі комплексного HR-провайдера, компанія має можливість забезпечувати повноцінний супровід проекту (пошук персоналу, оформлення, навчання, ведення звітності відпрацьованого часу, розрахунок та виплата заробітних плат, звільнення). В залежності від потреб Клієнта, ми добираємо та надаємо фахівців для роботи в ґалузі логістики, торгівлі, виробництва.

Consult Business Partner – надійний постачальник додаткового кваліфікованого персоналу в ґалузі логістики, торгівлі, виробництва.

Замовити послугу

* - поля обов'язкові для заповнення
Найближчим часом з Вами зв'яжеться співробітник компанії для уточнення деталей.