CBP HR School PROfessional - Consult Business Partner
Всі події CBP
Практичний курс
CBP HR School PROfessional
Старт курсу 28.03.2020. Набір відкрито!
Програма курсу
HR МАЙБУТНЬОГО: ОРГАНІЗАЦІЇ, РОЛІ, СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ
Світові тренди: глобальні зміни, розвиток технологій, зміна поколінь диктують нові вимоги до бізнесу, управління персоналом і до професії HR. Місія, бачення, цінності, стратегія, тактика. Рівні стратегії в компанії. Взаємозв'язок корпоративної / бізнес стратегії з HR стратегією. Що чекає перша особа від діяльності HR. Типи корпоративної культури та взаємозв'язок з бізнес-стратегією та результатами. Еволюція організації й роль HR. Від п'яти «навіщо?» До п'яти «як?»: Від стратегії бізнесу до операційного плану HR. Компетенції успішного HR-професіонала: чого вже завтра від нас очікує бізнес?
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН
Процесний та проектний підхід в управлінні бізнесом - основні поняття. Проектування та аналіз бізнес-процесів. Побудова організаційного дизайна на основі процесного підходу. Управління персоналом на основі бізнес процесів. Організаційний дизайн для управління проектами. Структуризація - Композиція - Регламентація - Орієнтація, як етапи оргпроектування. Управління документообігом. Практикум розробки базової документації. Рівні розвитку компанії. спіральна динаміка
РОЗВИТОК І НАВЧАННЯ
Управління на основі моделі компетенцій. Розвиток персоналу як система. Цикл системи. Розподіл відповідальності за рахунок розвитку персоналу. Інструменти в системі розвитку персоналу. Підхід «Blended learning» . Навчання -на і-поза робочого місця. Інноваційні практики та методи навчання персоналу Оцінка ефективності навчальних заходів. Оцінка процесу. Оцінка результату. Підходи та інструментарій. Talent Management - мета інтегрованого підходу, тренди. Програми кадрового резерву. Стратегічні цілі та механіка програм. Управління освітою в організації
РЕКРУТМЕНТ
Внутрішній та зовнішній рекрутмент. Компетенції сучасного рекрутера. Цикл рекрутменту: прийом вимог, узгодження профілю, складання карти пошуку, активний пошук, інтерв'ю, тестування, збір рекомендацій, надання інформації про кандидата замовнику, організація співбесід, joboffer, вихід кандидата, випробувальний термін. Взаємодія з зовнішнім провайдером / клієнтом. Прямий пошук - практичні кейси.
ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ
Основна термінологія та підходи. Цикл: цілепокладання, каскадування, формування очікувань (за програмними цілями і по поведінці), проміжний контроль / коригування, оцінка, зворотний зв'язок від керівника, прийняття фінального рішення за результатами оцінки, застосування результатів оцінки.
ВИНАГОРОДА ТА МОТИВАЦІЯ ПЕРСОНАЛУ
Цілі та завдання компенсаційної політики. Фіксована частина заробітної плати. Принцип справедливості. Огляди заробітних плат. Змінна частина заробітної плати. Поняття та види KPI, принципи формування системи KPI. Преміювання. Інструменти нематеріального стимулювання. Управління корпоративною культурою. Пільги та привілеї: важливість, розробка та впровадження для різних категорій співробітників. Плани довгострокового стимулювання співробітників (ПДСС). Вимірювання ефективності системи компенсацій та пільг - HR метрики. Впровадження нової системи компенсацій. Типові помилки.
ОРГАНІЗАЦІЙНА КУЛЬТУРА. БРЕНД РОБОТОДАВЦЯ
Організаційна культура, її характеристики та типи. Бренд роботодавця. Інструменти управління лояльністю. Залученість, внутрішні комунікації, і програми КСВ. Культура спільнот. Організаційна культура різних поколінь, географій, і смислів. Короткий курс бренд маркетингу для HR професіонала. Парадокс EVP. HR інструменти, процеси і програми, які створюють клієнтський досвід.
ОСОБИСТИЙ БРЕНД. ПОБУДОВА КАР'ЄРИ В HR
Що таке особистий бренд? Чому це важливо. Рекомендації з побудови особистого бренду. Усвідомлення та формування особистої цінності. Хто ваша аудиторія? Побудова кар'єри в HR. Правила гри. Приклади кар'єри «зоряних» HR.
Тренери
Юлія Логвиненко
Понад 18 років досвіду
Олена Душина
Понад 11 років досвіду
Оксана Немер
Понад 15 років досвіду
Анна Хітрік
Понад 12 років досвіду
Ксенія Кекерчені
Понад 10 років досвіду
Анастасія Осіпова
Понад 11 років досвіду
Оксана Марусіч
CBP HR School Basic в цифрах
8
тижнів
Ти будеш експертом в HR
64
годин
1 раз на тиждень по 8 годин
70
30
70% практики 30% теорії
Формат навчання
70% практики
30% теорії
Бізнес-кейси
Моделюючі ділові ігри
Робота в парах і групах
Командні обговорення
Для кого цей курс?
HR З ДОСВІДОМ РОБОТИ ВІД 3 РОКІВ
КЕРІВНИКИ ФУНКЦІЙ HR
HR БІЗНЕС ПАРТНЕРИ
Після закінчення курсу ви отримуєте сертифікат, який підтвердить твої знання.
CBP HR School PROfessional можна придбати за одним із пакетів
Business PRO - 18 000грн, ціна дійсна до 30.01.2020
Premium PRO - 20 000 грн, ціна дійсна до 30.01.2020
Corporation PRO - 22 000 грн, ціна дійсна до 30.01.2020
Single PRO - 3 000 грн
Наші контакти
04116, Київ, вул. Старокиївська, 10 Г, корпус B БЦ Vector, 3 поверх, 308 офіс