7 КОРИСНИХ ПОДКАСТІВ ДЛЯ РЕКРУТЕРА - Consult Business Partner

7 КОРИСНИХ ПОДКАСТІВ ДЛЯ РЕКРУТЕРА

Якщо ви не знайомі з таким видом подання інформації, як подкаст, то перша думка, яка виникає «що це таке?». Далі більш детально про те, що це і що з ними робити.

Подкасти – сучасний вид подачі інформації, що складається з одного або декількох файлів, які розкривають одну з актуальних на сьогодні тем та створюються для того, щоб інформація була у загальному доступі. Завдяки цьому можна з легкістю осягнути велику кількість інформації та бути освіченим в різних напрямках діяльності.

Для того, щоб ознайомитися з будь-яким із них достатньо мати смартфон, ПК чи інший медіа-носій та підключення до мережі Internet. А завдяки аудіо-формату не потрібно весь час сидіти біля монітора як, наприклад, на YouTube та паралельно з прослуховуванням можна  займатися іншими справами. За подачею вони часто нагадують радіо-шоу, звукову виставу, містять інтерв’ю, лекції чи будь-який інший вид усного жанру.

 

Якщо ви ще не оцінили в повній мірі всіх переваг цього сучасного виду подачі інформації, то ми виділили як мінімум три причини, чому все ж варто почати слухати подкасти.

  • По-перше, це дуже зручно – професійні подкасти можна слухати в будь-який час та в будь-якому місці: у заторах, у дорозі, у подорожах та, навіть, на роботі.
  • По-друге,  оскільки значна частина подкастів все ще англійською мовою – це чудова можливість практикувати мову. У такий спосіб тренується сприйняття та розуміння мови, поповнюється словниковий запас та запам’ятовується правильна вимова.
  • По-третє, це один із способів бути в курсі всіх актуальних новин та подій в певній сфері. Ви можете слухати інтерв’ю з лідерами думок, дізнаватися про актуальні новини та новинки, відкривати нові техніки та принципи роботи не відвідуючи водночас заходів та конференцій. А головне, можливо відразу застосовувати отримані знання на практиці, як кажуть, без відриву від виробництва.

Далі пропонуємо подкасти, які справді варті Вашої уваги.

HR Happy Hour

HR Happy Hour  – один з перших подкастів, родом ще з 2011 року. Він й досі є чи не найпопулярнішим серед професійних HR’ів та любителів. Сьогодні колекція налічує  понад 300 аудіофайлів, автори яких висвітлюють новини зі світу HR, публікують корисні поради та власні лайфхаки для рекрутерів, діляться тонкощами та секретами роботи.

HR Examiner

Ведучий Джон Самсер збирає в своїй студії провідних спеціалісти, які напевно знають, як у сучасній практиці поєднувати HR й Tech. 30 хвилин обговорення актуальних питань сучасного рекрутингу, проблем в світі hr та досвіду закордонних колег минають непомітно, а отримана інформація часто стає у нагоді в практиці з вітчизняними колегами. Переконані, що більш ефективно та інформаційно наповнено ви ще не витрачали свої вільні півгодини.

Its All Recruiting

Коуч та рекрутер Джим Страуд розповідає про сучасні технології рекрутингу приправляючи свої розповіді якісним та завжди доречним гумором, що надає інформації легкого та невимушеного характеру. Відмінною особливістю подкастів є те, що він говорить не лише про рекрутерів та hr, але і про кандидатів. Страуд акцентує увагу на помилках hr-менеджерів та та кандидатів, розглядає кожну окрему ситуацію з різних позицій та приходить до логічних та ґрунтовних висновків. Часто, коли в роботі «замилюється око» важко розгледіти причини невдач чи проаналізувати ситуацію для виявлення власних помилок, тому завжди важливо освіжити свої знання та подивитисься на речі під іншим кутом.

The Recruiting Animal

The Recruiting Animal – це 1 хвилину важливої інформації на тему соціального рекрутингу. Кожне аудіо триває 60 секунд і висвітлює думку одного з провідних експертів у сфері HR та соцрекрутингу. З кожною хвилиною росте освіченість та професійність рекрут ера, кожна хвилина наближає до професійної досконалості. Маєте вільну хвилину? Подкаст The Recruiting Animal – чудова можливість провести її максимально корисно.

All Business English for HR Lessons

Підбірка аудіо для HR’ів, які прагнуть вивчити англійську мову або вдосконалити свої знання.

У кожному файлі представлена ділова лексика, яка знадобиться в роботі з іноземними партнерами та кандидатами.  Актуальні теми, мовна практика та доступна подача творять дива – прихильники цього подкасту відривають для себе відразу декілька дверей і точно не зможуть зупинитися на декількох кроках. Подвійна ефективність – одна з головних переваг All Business English for HR Lessons.

Тут зібрано багато цінних уроків, які точно стануть у пригоді.

Human Resources for Small Business 

Цей подкаст буде корисний не лише рекрутерам, але й власникам невеликого бізнесу, де їм доводиться брати на себе обов’язки hr. У кожному новому випуску лідери HR індустрії діляться корисними поради, лайфхаки та інструменти, які можуть допомогти у роботі невеликих компаній. Розкриваються теми адаптації нових працівників, розвиток наявних і розкриття та вдосконалення талантів.

Проте, кожен керівник повинен розуміти що відбувається в його компанії та чим займається кожен в команді, безпосередньо і в сфері hr. Тому переконані, що Human Resources for Small Business  буде корисний всім керівникам без винятку. Своєрідна шпаргалка з багатьма відповідями в світі рекрутингу.

HR Works

Із 2014 року HR Works  незмінно користується популярністю серед професіоналів в сфері HR усього світу. Двічі на місяць обговорюються останні новини в області управління персоналом та залучення талантів. В епізодах часто ставиться акцент на міжособистісних відносинах та загальній атмосфері в команді. Це своєрідний новинний портал з інформацією, яку точно варто знати аби бути на хвилі бурхливого моря рекрутингових хвиль. Коротко про найголовніше, рідко, але максимально влучно – це все про HR Works.

Завдяки подкастам на тему рекрутменту й hr-діяльності та їхній різноманітності можливо не зважаючи на звичний ритм життя, паралельно працювати або, навіть, займатись домашніми справами. Розвиватися та отримувати гігабайти корисної інформації від справжніх профі в світі підбору персоналу з різних країн та переймати їх  досвід через динамік вашого смартфону.

Ще ніколи інформація не подавалася так легко, доступно та абсолютно безкоштовно!

Час використовувати нові можливості та йти в ногу з часом інформаційного розвитку!

Что нас ждет на рынке труда в 2022 году
За последние 2 года рынок кардинально изменился. Тенденции, которые начинали зарождаться, получили активное развитие или погибли.  Мы начали жить в новой реальности. Компании и сотрудники прошли серьезную трансформацию и продолжают меняться.  С чем же нам придётся работать в 2022 году и на что стоит обратить внимание?  Давайте посмотрим) В 2021 году получили активное развитие сегменты рынка, которые планируют […]
Читати
ТОП – 5 YouTube каналів для HR та рекрутерів
Найбільш цікаві канали для HR та рекрутерів, які допоможуть прокачати свої знання
Читати
Як подолати стан професійного вигорання?
5 заходів екстреної реанімації
Читати