ТОП – 5 YouTube каналів для HR та рекрутерів - Consult Business Partner

ТОП – 5 YouTube каналів для HR та рекрутерів

Якої  тільки немає інформації на YouTube! Ця платформа унікальна тим, що можна знайти інформацію та канали на будь-який смак й колір.

Команда Consult Business Partner зробила невеличкий дослідження на просторах YouTube й знайшла корисний контент, котрим захотілося поділитися з Вами. Отже, до вашої уваги оголошуємо ТОП – 5 найбільш цікавих каналів для HR та рекрутерів.

1. HR API

Найбільша HR конференція у сфері ІТ. На цьому каналі записані спічі запрошених спеціалістів у сфері HR та рекрутмента. Ви зможете знайти відео про вдале впровадження гейміфікації в компанії, ботів в HR, сорсинг у соціальних мережах, сучасні тренди в рекрутменті/HR та багато інших тем.

Мова: російська / англійська.

2. HR Digital School

Навчальна платформа та HR спеціалістів та рекрутерів, котра веде свій особистий блог та YouTube. Родзинка цього каналу полягає в тому, що вона присвячена робочим інструментам й лайфхакам у соціальній мережі Facebook. Як оформити вакансію для публікації чи знайти свого кандидата в Facebook, використовувати той же YouTobe для повсякденної роботи HR чи рекрутера, та багато цікавого.

Мова: російська.

3. LinkedIn Talent Solutions

Один із найпопулярніших англомовних YouTube каналів для HR та рекрутерів. Тут зібрані спічі з конференцій, вебінарів відомих ТОПів з міжнародних компаній. Вони діляться своїм успіхом, кейсами та трюками з залучення нових кадрів.

Мова: англійська.

4. SHRM

Офіційний канал міжнародної HR-асоціації. Тут ви знайдете невеличкі відео на декілька хвилин, де різноманітні HR спеціалісти та рекрутери діляться своїм  досвідом. Записи різних конференцій, обговорення сучасних технологій , інтерв’ю та багато іншого.

Мова: англійська.

5. Social Talented

YouTube канала суцільний лайфхак для HR чи рекрутера. Як спілкуватися зі співробітниками, як зробити ідеальне резюме й знайти кандидата, думки колег спеціалістів та багато інших цікавинок.

Мова: англійська.

Приємного перегляду Вам!

Что нас ждет на рынке труда в 2022 году
За последние 2 года рынок кардинально изменился. Тенденции, которые начинали зарождаться, получили активное развитие или погибли.  Мы начали жить в новой реальности. Компании и сотрудники прошли серьезную трансформацию и продолжают меняться.  С чем же нам придётся работать в 2022 году и на что стоит обратить внимание?  Давайте посмотрим) В 2021 году получили активное развитие сегменты рынка, которые планируют […]
Читати
ТОП – 5 YouTube каналів для HR та рекрутерів
Найбільш цікаві канали для HR та рекрутерів, які допоможуть прокачати свої знання
Читати
Як подолати стан професійного вигорання?
5 заходів екстреної реанімації
Читати