В чому переваги аутсорсингу персоналу? - Consult Business Partner

Що таке аутсорсинг персоналу?

Аутсорсинг персоналу – це  ефективне рішення для бізнесу.

Особливо зручний і актуальний для компаній, у яких потреба в наймі конкретних фахівців є циклічною,  має періодичний характер через збільшення об’ємів виробництва, торгівлі, відкриття нового напрямку діяльності, старт нових проектів, освоєння нових ринків та ін.

Сенс аутсорсингу персоналу полягає в раціоналізації використання фінансових і кадрових ресурсів шляхом передачі певних бізнес-процесів на обслуговування іншій компанії.

У результаті послуга з аутсорсингу персоналу дає можливість позбутися складного та кропіткого набору в штат нових співробітників, зменшити кадрове, бухгалтерське й адміністративне навантаження на штатних співробітників, мінімізувати часові та  фінансові ресурси.

Аутсорсинг персоналу дозволяє оптимізувати кількість співробітників в умовах лімітованого штатного розкладу. Дає можливість забезпечити гнучкість управління людськими ресурсами, залучити додаткові кадри з віддалених районів без створення додаткових підрозділів, а також ефективно організувати проектну роботу.

Аутсорсинг персоналу передбачає:

  • Пошук і підбір персоналу згідно  заявлених критеріїв і рівня професійних навичок.
  • Оформлення з новими співробітниками цивільно-правових або трудових відносин.
  • Контроль взаємодії всіх співробітників і координація їхніх дій.
  • Заміну співробітників на різних етапах супроводу проекту.
  • Розрахункові операції з персоналом, ведення  зарплатної та кадрової документації.
  • Інформаційний супровід і консультування замовників.

Аутсорсинг персоналу — це зручна форма взаємодії, яка на практиці довела свою ефективність і затребуваність та сприяє досягненню бажаних результатів.

СBP пропонує аутсорсинг робочих спеціальностей виробничого, торгового, логістичного персоналу на всій території України.

Что нас ждет на рынке труда в 2022 году
За последние 2 года рынок кардинально изменился. Тенденции, которые начинали зарождаться, получили активное развитие или погибли.  Мы начали жить в новой реальности. Компании и сотрудники прошли серьезную трансформацию и продолжают меняться.  С чем же нам придётся работать в 2022 году и на что стоит обратить внимание?  Давайте посмотрим) В 2021 году получили активное развитие сегменты рынка, которые планируют […]
Читати
ТОП – 5 YouTube каналів для HR та рекрутерів
Найбільш цікаві канали для HR та рекрутерів, які допоможуть прокачати свої знання
Читати
Як подолати стан професійного вигорання?
5 заходів екстреної реанімації
Читати